Oznanila, 2. april 2018

Veroučna srečanja se začnejo v torek, 3. aprila.

Na prvi petek, 6. aprila, ne bom obiskal starejših, ker je bil obisk že pred praznikom Velike noči. Ob 15h bo na Brezovici molitev rožnega venca Božjega usmiljenja. Po večerni sv. maši je molitev pred Najsvetejšim do 20.30 ure.

Na prvo soboto, 7. aprila, je pred sv. mašo molitev rožnega venca, po maši pa litanije Matere Božje.

 Prva sveta spoved za prvoobhajance je v soboto, 7. aprila, ob 16.00.

Krstna nedelja je 8. aprila ob 10.00 uri. Priprava staršev in botrov na zakrament sv. krsta je v torek, 3. aprila ob 19.30 uri v Marijinem domu.

Na Belo nedeljo, 8. aprila, je zaobljubljena protipotresna procesija in molitev ob 15.00 uri na Brezovici. Popoldan ni sv. maše, ker bo že dopoldan, ampak le zaobljubljena molitev.

Devetdnevnica Božjega usmiljenja: začetek na dan Jezusove smrti, veliki petek in do Bele nedelje – nedelje Božjega usmiljenja. Gospod Jezus želi, da praznik Božjega usmiljenja praznujemo na prvo nedeljo po veliki noči, kar kaže na tesno zvezo med velikonočno skrivnostjo odrešenja in tem praznikom. Bogoslužje tega dne najpopolneje slavi Boga v skrivnosti njegovega usmiljenja.

About

View all posts by