Oznanila – 13. nedelja med letom – 2. julij 2023

Četrtek, 6. julij, je prvi četrtek v mesecu. Po večerni sv. maši je molitev pred Najsvetejšim do 20.00.

Petek, 7. julij, prvi petek v mesecu juliju. Ta dan bo obisk starejših in bolnih na domu, ki jih obišče g. župnik. Obisk starejših, ki jih obišče g. kaplan, bo naslednji petek, 14. julija. Po večerni sv. maši molitev pred Najsvetejšim do 20.30.

Sobota, 8. julij, prva sobota. Zvečer pred sveto mašo je molitev rožnega venca pred Najsvetejšim s premišljevanjem na fatimski način.

Nedelja, 23. julij, je Krištofova nedelja. Po vseh svetih mašah bo blagoslov avtomobilov. Dar, ki ga boste ob blagoslovu darovali za srečno prevožene kilometre, bo namenjen za nakup vozil našim misijonarjem preko misijonskega delovanja MIVA.

Nedelja, 23. julij, slovo od g. kaplana Janeza Potiska na Logu ob 8.30.

Nedelja, 30. julij, slovo od g. kaplana Janeza Potiska ob 7.00 in 10.00 na Brezovici in ob 8.30 v Vnanjih Goricah.

Poletni oratorij za otroke bo od 21. do 25. avgusta 2022. Prijavnice so na voljo pri verskem tisku in pod zvonikom cerkve na Brezovici. oddajte prijavnico do nedelje, 23. julija.

Nedelja, 13. avgust, ob 10.00, Žegnanje v Dragomeru, po godu sv. Lovrenca, 10. avgusta. Ta dan bo z nami srebrnomašnik, g. Simon Kvaternik. Lepo povabljeni v Dragomer.

Torek, 15. avgust, praznik vnebovzetja Device Marije. Zvečer ob 19.00 bo praznovanje srebrne maše našega rojaka g. Simona Kvaternika.

Nedelja, 27. avgust, žegnanje na Logu, Jernejeva nedelja, po godu sv. Jerneja, 24. avgusta. Od julija dalje ne bo svetih maš ob sredah zvečer na Logu, ob četrtkih zvečer na Brezovici in ob sobotah zjutraj v Vnanjih Goricah.

PRIJAVNICA-2023

About

View all posts by