Oznanila, 12. maj 2019

Ponedeljek, 13. maj, ob 19:00, začetek drugega dela birmanske devetdnevnice, za birmance, starše in botre. Birmanska devetdnevnica bo vsak dan, od ponedeljka do petka, zvečer ob 19h, v četrtek pa ob 18h!

Četrtek, 16. maj, ob 18:00, srečanje staršev, botrov in birmancev z g. nadškofom, msgr. Stanislavom Zoretom v župnijski cerkvi.

Po sveti maši, ob 19:45, je srečanje vseh skupin in vseh sodelavcev g. nadškofom v župniji v dvorani Marijinega doma.
Zato so na srečanje povabljeni pevci vseh pevskih zborov, pritrkovalci, bralci Božje besede, ministranti, skavti, člani Karitas, vse neokatehumenske skupnosti, izredni delivci obhajila, katehetinje, kraslike cerkva, animatorji, skupina MKI, člani molitvenih skupin, ŽPS, ključarji, gospodarski svet, vsi ki skrbite za urejenost Marijinega doma.

Sobota, 18. maj, od 11:00, obhajanje zakramenta svete birme.

About

View all posts by