Oznanila, 11.6.2017

V sredo zvečer, ob 20h, bo na Viču v Antonovem domu film o Božjem služabniku nadškofu Vovku z naslovom: Goreči škof.  Vabljeni k ogledu.

V četrtek je slovesni in zapovedani praznik Svetega Rešnjega Telesa in Svete Rešnje Krvi: Sveta maša bo zjutraj ob 8h in zvečer ob 19h. Po večerni sv. maši bo procesija z Najsvetejšim in blagoslov pri štirih oltarjih, na travniku pred Marijinim domom. Otroci, naberite cvetove rož, ki jih boste posipali pri štirih oltarjih pred Marijinim domom.

V petek bo zadnjič v tem šolskem letu orgelska maša. Pri njej bodo sodelovali organisti in organistke iz Glasbene šole Ljubljana Vič-Rudnik iz razreda prof. Tomaža Sevška. Lepo vabljeni!

V soboto, 17. junija, bo na Brezjah potekalo že 49. slovensko narodno romanje bolnikov, invalidov in starejših. Mašo bo daroval ljubljanski pomožni škof dr. Franci Šuštar. Ob 9.00 se bo na trgu pred cerkvijo po ustaljenem programu začela priprava na mašo z molitvijo rožnega venca in petjem, ob 10.00 pa bo slovesna romarska maša.

About

View all posts by