Glasbeno tridnevje – petek, 1.4.2016

V petek 1. 4. 2016  je bil župnijski večer, saj so nastopale vse Brezoviške skupine. Koncert so otvorili naši najmlajši pevci, ki so nam prisrčno zapeli dve skladbi. Po njihovem delu, se jim je pridružil še mladinski pevski zbor, ki je skupaj z otroki zapel molitev otrok, ki je bila v slovenskem jeziku izvedena prvičVsi zbori. Po prelepi skladbi, so se občestvu predstavili še mladinci za njimi pa smo lahko opazovali, kako pritrkovalci iz zvonov dobijo tako lepe melodije. Mešani pevski zbor se je predstavil kar iz kora, saj so peli vse skladbe ob spremljavi naših novih orgel. Pred zaključno pesmijo se je predstavil tudi Damjan Plevnik ob spremljavi violine. Koncert so zaključili vsi pevci skupaj pred oltarjem, kjer so se skozi pesem zahvalili za vse stvarstvo.

About

View all posts by