Četrta postna nedelja – 14.3.2021

Bog je svet tako ljubil, da je dal svojega edinorojenega Sina. Vsak, kdor vanj veruje, bo imel večno žviljenje.

MOLITVENO BOGOSLUŽJE NA ČETRTO POSTNO NEDELJO

Cerkev na Brezovici je odprta eno uro za osebno molitev, za sveto spoved in prejem svetega obhajila:

vsak delavnik od 18.00 ure dalje
vsako nedeljo od 11.00 ure dalje

K sveti maši povabljeni domači, ki ste za sveto mašo darovali. Tako med delovniki kot ob nedeljah in praznikih. Vsi pa ste povabljeni, da spremljate prenos svete maše preko medijev.

Na praznik sv. Jožefa, 19. marca, ob 20.00 bo v cerkvi sv. Jožefa v Ljubljani slovesno odprtje Tedna družine, s katerim začenjamo Leto družine, ki ga je razglasil p. Frančišek. S tem dogodkom želimo približati cilje in namen Leta družine. Predstavili bomo 12 konkretnih pastoralnih predlogov za “hojo z družinami”, ki jih navdihuje papeževa enciklika Amoris Laetitia. Vabljeni, da se pridružite dogodku preko Fb povezave.