Oznanila – 23. nedelja med letom – 10. september 2023

Ponedeljek, 11. september, začetek verouka.

Četrtek, 14. september, praznik Povišanja svetega križa. Sveta maša bo ob 8.00 in ob 19.00.

Petek, 15. september, god Žalostne Matere Božje in državni praznik: vrnitev Primorske matični domovini. Po sveti maši je tiho češčenje pred Najsvetejšim in priložnost za sv. spoved. Tako bo vsak petek.

Sobota, 16. september, Stična mladih, ki bo v cistercijanskem samostanu v Stični. Več https://sticna.net/#

Nedelja, 17. september, srečanje starejših in bolnih ob 15.00 na Brezovici. Pred mašo bo možnost za sveto spoved, med sveto mašo pa tudi za zakrament sv. bolniškega maziljenja. Po maši pa ste vabljeni v Marijin dom, kjer bomo nadaljevali z veselim druženjem. Če nimate prevoza, pokličite na številko 041 626 595 (ga. Vida Zdešar).

Gospodinje prosim tudi da domače dobrote in pecivo, ki ga lahko prinesete že v soboto zvečer ali v nedeljo v Marijin dom. Hvala.

Ob farnem žegnanju in ob občinskem prazniku organizirata KD Breza in Župnija Brezovica tridnevno praznovanje, ki bo potekalo v Župnijski cerkvi sv. Antona Puščavnika na Brezovici.

Razpored praznovanja:

• Petek, 29. 9. 2023 ob 19.30 koncert moške vokalne skupine Adam Ravbar;
  • Sobota, 30. 9. 2023 ob 19.45 dobrodelni orgelski koncert za pomoč Orglarski delavnici Močnik, ki je v avgustovskih poplavah utrpela veliko škodo;
  • Nedelja, 1. 10. 2023 ob 10.00 farno žegnanje Župnije Brezovica.

Vljudno vabljeni!